Tyry Tyry!

WarCraft III - Tyry noob'ów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Forza Italia!!!

#1 2010-05-29 07:57:17

xanatos

Scarlet Pumpernickel

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 74
Punktów :   

Code Geass

http://bleongcw.typepad.com/photos/uncategorized/2007/06/17/code.jpg



Historia pełna epickich starć oraz zwrotów akcji, momentami całkowicie nieprzewidywalnych. Bogata w niepospolite postacie, mające swoje, mniej lub bardziej, tajemnicze cele.
Największym atutem obu serii jest imo zakończenie, wieńczące historię, ale i pozostawiające pole do przemyśleń. Epickie w całym swym rozmachu.

Bardzo dobre, choć może momentami lekko irytujące zbyt szybkim tempem akcji, a co za tym idzie drobnymi nieścisłościami, Anime. Imo warte obejrzenia, nawet pomimo mechów ><

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/921 … ch/rec/944

All Hail Britannia!


Sekai wo Ooini moriagerutame no Suzumiya Haruhi no dan.
Gdyby nie skróty, życie byłoby trudniejsze ^^

Offline

 

#2 2010-05-30 04:39:50

Dejw

Uzel

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 21
Punktów :   

Re: Code Geass

Boli mnie nieco to, że kreska sprawia, że postaci wyglądają jakby były rozciągnięte. Podobna(nie wiem czy czasem nie przez tego samego gościa zrealizowane)do Tsubasa Chronicles  a tamto mnie bolało.  Anime będzie musiało stać na wysokim poziomie żeby na tyle mnie zaciekawiło aby balans pomiędzy wadą a zaletami stał jednak po stronie tego drugiego  

Na szczęście poleca to człowiek, który polecając mi również inne anime upewnił mnie o swoim dobrym guście. Myślę, że jeśli znajdę odrobinę wolnego czasu i stres związany z sesja i nauka przestanie mi "gryźć dupę" na pewno nie omieszkam obejrzeć tego dzieła.

Dziękuję za uwagę   odezwę się tutaj na pewno po przestudiowaniu powyższego anime


~Tamashi no Sukuinushi~

Offline

 

#3 2010-05-30 16:56:15

xanatos

Scarlet Pumpernickel

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 74
Punktów :   

Re: Code Geass

W końcu coś na forum ruszyło, yey :> Z ciekawości rzuciłem okiem na ekipę odpowiedzialną za Tsubasa Chronicles. Faktycznie, mamy znów CLAMPA, grupę słynącą z dość specyficznych projektów postaci, o dziwnie zakreślonych proporcjach. Z początku też mnie to z lekka raziło, ale szybko się przyzwyczaiłem.

Code Geass srly cholernie wciąga, głównie przez te nagłe zwroty akcji, więc lepiej upewnij się, że masz czas w zapasie, bo jeszcze skończy się tak, że sesji nie ogarniesz przeze mnie. Ide o zakład David, że niektóre postacie nawet pomimo kreski i tak pokochasz ;P Choćby C.C. ^^


Sekai wo Ooini moriagerutame no Suzumiya Haruhi no dan.
Gdyby nie skróty, życie byłoby trudniejsze ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl