Tyry Tyry!

WarCraft III - Tyry noob'ów

Ogłoszenie

Forza Italia!!!

#1 2011-04-27 01:30:44

Pablo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 54
Punktów :   

Trailer Old Republic

Dobra panowie, to co za chwilę ujrzycie mnie przyprawiło o dreszcze i styrało mi czachę. Nie potrafię nawet tego należycie skomentować, bo jakiegokolwiek komplementu bym nie użył to nie oddałbym wartości tego trailera.
Pewne wejście jest tu tak zajebiste, że aż zakochałem się w tej bohaterce...

http://www.youtube.com/watch?v=z0RuR3FREFw

Obejrzyjcie koniecznie w 720p HD na full screenie. Długo się buforuje, ale możecie to zostawić włączone, zrobić sobie coś do żarcia i odpalić w najwyższej jakości. Przytłaczająco epickie!


"To było za proste, prawda? Nie... on chce, bym tu siedział i rozmyślał, czy on wie, że ja wiem, iż jemu jest wiadome, że ja jestem świadom tego, iż on wie, że ja siedzę tutaj, wiedząc, że on wie! Ja to wiem!"
Oogie Wisham w odpowiedzi na pytanie Rylai Crestfall w towarzystwie Drow Ranger.

Offline

 

#2 2011-04-27 14:00:19

IGI

Uzel

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 28
Punktów :   

Re: Trailer Old Republic

hmmmm nie no wszystko pięknie ładnie ale o co chodzi ?? wiem, że o gwiezde wojny więc o coś szatańskiego hahaha


http://i55.tinypic.com/ndvv2w.gif
http://i54.tinypic.com/157j7l.jpg

Offline

 

#3 2011-04-27 15:41:57

Pablo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 54
Punktów :   

Re: Trailer Old Republic

A to taki trailer do gry MMO w świecie Gwiezdnych Wojen.
Szatańska rzecz. xD


"To było za proste, prawda? Nie... on chce, bym tu siedział i rozmyślał, czy on wie, że ja wiem, iż jemu jest wiadome, że ja jestem świadom tego, iż on wie, że ja siedzę tutaj, wiedząc, że on wie! Ja to wiem!"
Oogie Wisham w odpowiedzi na pytanie Rylai Crestfall w towarzystwie Drow Ranger.

Offline

 

#4 2011-04-27 16:05:22

IGI

Uzel

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 28
Punktów :   

Re: Trailer Old Republic

hmmm ja wiem, że ty Pawełku lubisz gwiezdne wojny, a to mmo takie darmowe jakieś fajne ;p?


http://i55.tinypic.com/ndvv2w.gif
http://i54.tinypic.com/157j7l.jpg

Offline

 

#5 2011-04-27 16:20:32

Pablo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 54
Punktów :   

Re: Trailer Old Republic

To jest TRAILER. Gra jeszcze nie wyszła i trudno cokolwiek powiedzieć. Widziałem kilka ujęć z zamkniętej Bety, ale to za mało. Jedno jest pewne, nie będzie to wyglądać tak zajebiście jak w filmiku.


"To było za proste, prawda? Nie... on chce, bym tu siedział i rozmyślał, czy on wie, że ja wiem, iż jemu jest wiadome, że ja jestem świadom tego, iż on wie, że ja siedzę tutaj, wiedząc, że on wie! Ja to wiem!"
Oogie Wisham w odpowiedzi na pytanie Rylai Crestfall w towarzystwie Drow Ranger.

Offline

 

#6 2011-04-27 16:43:36

IGI

Uzel

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 28
Punktów :   

Re: Trailer Old Republic

No ale moglibyśmy zagrać, ja bym sobie powycinał roboty mieczem świetlnym


http://i55.tinypic.com/ndvv2w.gif
http://i54.tinypic.com/157j7l.jpg

Offline

 

#7 2011-04-28 09:55:43

xanatos

Scarlet Pumpernickel

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 74
Punktów :   

Re: Trailer Old Republic

To juz dodano rok temu. Oh my, ale staroc! 720p laguje jak cholera. Same screeny mialem, az musialem od nowa zalaczyc, na 480p -_-
Wszystko ladnie i pieknie, ale gdzie realizm? xD
Jakis kolo z karabinem mialby ot tak sobie odpychac innych kolo z ls'ami? I jeszcze przezyc starcie z boss'em? No ejj!? wtf?
Tak samo ta laska, jedna reka stara sie zrobic blocka na zwarcie, i w tej samej robi pull na drzewo. No nawet Yoda takich rzeczy nie robil...
W ogole to nie byla Bastila? Fajnie by miec taka laske xD
Zajebisty trailer, to ten z Mrocznego Widma. Jak ja to widzialem ponad dekade temu, to takie oczy mialem OO. No sry, to byly tyry. Z Zemsty tez byl niemniej awesome. Ot co!

Gry sa bad. Mkay? xD


Sekai wo Ooini moriagerutame no Suzumiya Haruhi no dan.
Gdyby nie skróty, życie byłoby trudniejsze ^^

Offline

 

#8 2011-04-29 02:35:20

Pablo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 54
Punktów :   

Re: Trailer Old Republic

Laska rox i tu się zgadzamy.

A właśnie, Laska mogła zablokować gościa, gdyż było 1 ręka vs 1 ręka, poza tym zapominasz o najistotniejszej rzeczy: Siła Jedi płynie z Mocy, a nie z mięśni! (Wyjątkiem było niestety zwycięstwo masy w Zemście Sithów: Yoda vs Imperator).


"To było za proste, prawda? Nie... on chce, bym tu siedział i rozmyślał, czy on wie, że ja wiem, iż jemu jest wiadome, że ja jestem świadom tego, iż on wie, że ja siedzę tutaj, wiedząc, że on wie! Ja to wiem!"
Oogie Wisham w odpowiedzi na pytanie Rylai Crestfall w towarzystwie Drow Ranger.

Offline

 

#9 2011-05-12 00:53:01

xanatos

Scarlet Pumpernickel

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 74
Punktów :   

Re: Trailer Old Republic

Kurcze, Pablo, ale nie o to sie rozchodzi! Jak zrobila pull na drzewo? xD Wlasnie to bylo przegiecie! Poza tym, sila Sitha niemniej potezna bywa niz Jedi! Jeno latwiejsza jest, no ale to nie o tym juz bajka ;P

A Palpatine nie byl slabszy od Yody, po prostu ;>
Yoda zestarzal sie i zgnusnial, nie potrafil juz przeciwstawic sie potedze Ciemnej Strony Mocy.


Sekai wo Ooini moriagerutame no Suzumiya Haruhi no dan.
Gdyby nie skróty, życie byłoby trudniejsze ^^

Offline

 

#10 2011-05-12 01:31:51

Pablo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 54
Punktów :   

Re: Trailer Old Republic

Do końca nie zrozumiałeś mojej dosłowności. Pamiętasz ujęcie, kiedy obaj utrzymywali energię rękami? Potem, gdy ona eksplodowała to Yoda odleciał bardziej do tyłu bo był lżejszy (fizyka się kłania xD) i dlatego wypadł z mównicy senatorskiej.

Jak zrobiła pull na drzewo? Normalnie, miała jedną wolną rękę. Impet Sitha przyjęła oburącz, ale kiedy go już zatrzymała to utrzymać mogła jedną ręką gdyż Sith także jednej ręki używał. Nie pytaj mnie co robił drugą, ale zapodał faila. xP


"To było za proste, prawda? Nie... on chce, bym tu siedział i rozmyślał, czy on wie, że ja wiem, iż jemu jest wiadome, że ja jestem świadom tego, iż on wie, że ja siedzę tutaj, wiedząc, że on wie! Ja to wiem!"
Oogie Wisham w odpowiedzi na pytanie Rylai Crestfall w towarzystwie Drow Ranger.

Offline

 

#11 2011-07-06 03:52:44

xanatos

Scarlet Pumpernickel

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 74
Punktów :   

Re: Trailer Old Republic

Bzdury Pan gadasz, Panie Pablo. Yoda wypadł z mównicy, bowiem stał na jej, nazwijmy to, poręczy (acz szerokiej), przez co spadł w dół (i tu masz swoją fizykę, uściślając - gravitację). Palpatine zaś stał wewnątrz mównicy, i odrzucony, nogami zahaczył o ową poręcz, co, raz że odrzuciło go słabiej (siła reakcji się kłania), a dwa, pozwoliło mu jeszcze złapać się rękoma za ów poręcz, przez co w ogóle uniknął upadku. Tzw. ukształtowanie terenu, miało tu wpływ decydujący.
Siła Jedi z mocy płynie. Należy jednak pamiętać o skillu jej kontroli. Yoda silniejszy od Palpatine'a i tak i tak nie był.

Co zaś się tyczy meritum sprawy, po głębszym przemyśleniu, w sumie teoretycznie mógłbym się zgodzić... Aczkolwiek, zastanawia mnie, czy kwestia rozerwania wiązań atomowych w tym drzewie, nie została aby potraktowana zbyt nonszalancko infantylnie (xD). Jakby nie patrzeć wyrwała tę korę z mięsem w trymiga. Mimo wszystko, Sith zaliczył faila, no i to jest chyba tego wątku puenta. Podważenie inteligencji Sitha =  fail.

Dziękuje.
Pozdrawiam.


Sekai wo Ooini moriagerutame no Suzumiya Haruhi no dan.
Gdyby nie skróty, życie byłoby trudniejsze ^^

Offline

 

#12 2011-07-06 12:27:13

Pablo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 54
Punktów :   

Re: Trailer Old Republic

Ah, niedopatrzenie moje. Racja po pańskiej stronie Panie Xanatosie. Jakby to ujął Mistrz Obi-Wan mówiący do Anakina: "Mam lepszą pozycję niż Ty!". Niemniej jednak, wciąż odnoszę wrażenie, że to Yoda wygrał pojedynek na Moc, ale źle był ustawiony i wygrywając, jednocześnie przegrał.

Podsumowując rozważania. Nigdy nie lekceważyłem Darth Sidiousa, ale ten mistrz sithów z trailera zachował się jak zwyczajny noob, na dodatek grał tanka. Co do reakcji w drzewie proponuję znaleźć rzeczoznawcę biologa i jemu owo pytanie zadać.

xanatos napisał:

W ogole to nie byla Bastila?

Hmmm, Bastila walczyła podwójnym mieczem świetlnym o żółtych ostrzach, miała brązowe włosy i szare oczy jak twierdzi wiki. Teoretycznie miecz mogła wymienić, włosy zafarbować, a oczy trudno dostrzec bo w zbliżeniach zazwyczaj ogniskuje miecz świetlny, który sprawia mylące złudzenie. Jednak akcja dzieje się jakieś 300 lat po tamtych wydarzeniach więc...
Aha, no i Bastila pomagałaby raczej medytacją bitewną z dala od I linii. Sugerując się ilością "single spark of courage" bitew było wiele, a ostatnie ujęcie może sugerować również starcia w kosmosie więc jej medytacja na pewno dałaby znacznie więcej niż walka w jednym z mnogiej ilości miejsc.
Niewykluczone jednak, że wyczuła zagrożenie tego tanka i ruszyła mu z pomocą. Ileż pytań! Ah...


Aha, tego mogło zabraknąć:
http://www.youtube.com/watch?v=fH-8ggzx … re=related

Wydaje mi się, że chronologicznie jest to przed trailerem z Jedi Lady i rozpoczyna ten konflikt, jest tam również podana data: 300 lat od zakończenia KOTORa.


"To było za proste, prawda? Nie... on chce, bym tu siedział i rozmyślał, czy on wie, że ja wiem, iż jemu jest wiadome, że ja jestem świadom tego, iż on wie, że ja siedzę tutaj, wiedząc, że on wie! Ja to wiem!"
Oogie Wisham w odpowiedzi na pytanie Rylai Crestfall w towarzystwie Drow Ranger.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl