Tyry Tyry!

WarCraft III - Tyry noob'ów

Ogłoszenie

Forza Italia!!!

#1 2010-04-27 23:31:20

Pablo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 54
Punktów :   

Instrukcja

Idea wstawiania repów: dydaktyczna.
To oznacza, że dany rep powinien zawierać treści pomagające innym graczom w kontrolowaniu danego bohatera.

Zastanawiam się też nad łączeniem repów z buildami. Czyli taki system poradnikowy: dajemy build oraz rep potwierdzający skuteczność wybranych itemów w danych realiach gry. Ponadto repy mogłyby wykazywać inne wartościowe rzeczy jak: dobre kontry w picku herosów, dobre comba wychodzące dzięki użyciu 2,3 i więcej konkretnych herosów czy technikę gry danego herosa.

Ps. Jeszcze myślę nad techniką wstawiania repów. xD


"To było za proste, prawda? Nie... on chce, bym tu siedział i rozmyślał, czy on wie, że ja wiem, iż jemu jest wiadome, że ja jestem świadom tego, iż on wie, że ja siedzę tutaj, wiedząc, że on wie! Ja to wiem!"
Oogie Wisham w odpowiedzi na pytanie Rylai Crestfall w towarzystwie Drow Ranger.

Offline

 

#2 2010-08-14 12:49:22

xanatos

Scarlet Pumpernickel

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 74
Punktów :   

Re: Instrukcja

Dobry pomysł. Podoba mi się. Czekam na więcej.


Sekai wo Ooini moriagerutame no Suzumiya Haruhi no dan.
Gdyby nie skróty, życie byłoby trudniejsze ^^

Offline

 

#3 2011-03-23 01:01:01

Pablo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 54
Punktów :   

Re: Instrukcja

No, widzę pozytywny odzew, to już biorę się do roboty. Wkrótce ukaże się konkretny styl opisywania repów + kilka moich przykładowych gier.


"To było za proste, prawda? Nie... on chce, bym tu siedział i rozmyślał, czy on wie, że ja wiem, iż jemu jest wiadome, że ja jestem świadom tego, iż on wie, że ja siedzę tutaj, wiedząc, że on wie! Ja to wiem!"
Oogie Wisham w odpowiedzi na pytanie Rylai Crestfall w towarzystwie Drow Ranger.

Offline

 

#4 2011-03-23 01:02:52

xanatos

Scarlet Pumpernickel

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 74
Punktów :   

Re: Instrukcja

Trzymam za słowo, bo takie idee winny nie być marnowane, jeno wykorzystywane! To jest bardzo dobry pomysł.


Sekai wo Ooini moriagerutame no Suzumiya Haruhi no dan.
Gdyby nie skróty, życie byłoby trudniejsze ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl