Tyry Tyry!

WarCraft III - Tyry noob'ów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Forza Italia!!!

#1 2010-04-22 20:33:17

Pablo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 54
Punktów :   

War3 - ban

siema


"To było za proste, prawda? Nie... on chce, bym tu siedział i rozmyślał, czy on wie, że ja wiem, iż jemu jest wiadome, że ja jestem świadom tego, iż on wie, że ja siedzę tutaj, wiedząc, że on wie! Ja to wiem!"
Oogie Wisham w odpowiedzi na pytanie Rylai Crestfall w towarzystwie Drow Ranger.

Offline

 

#2 2010-04-22 21:01:43

Dejw

Uzel

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 21
Punktów :   

Re: War3 - ban

Mam tego typu problem: próbuje zalogować się (co wiele razy juz robiłem na swoim cd-keyu) na Northrend i przed jakimkolwiek logowaniem wyskakuje bład połączenia sie z serverem ;/ co robić? błagam o pomoc.

P.S. dzieje się tak tylko na tym właśnie serverze, pozostałe działają jak należy.


~Tamashi no Sukuinushi~

Offline

 

#3 2011-03-23 00:59:40

Pablo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 54
Punktów :   

Re: War3 - ban

Czasami battlenet zapodaje takimi dziwnymi zagrywkami. Ban powinien trwać max. 2 tygodnie. Pamiętam jak kiedyś Igi taki miał i mógł grać tylko i wyłącznie na innych światach (tak jak Ty). Jak się nie poprawi w najbliższych dniach to pisz, zawsze chętnie pomożemy.


"To było za proste, prawda? Nie... on chce, bym tu siedział i rozmyślał, czy on wie, że ja wiem, iż jemu jest wiadome, że ja jestem świadom tego, iż on wie, że ja siedzę tutaj, wiedząc, że on wie! Ja to wiem!"
Oogie Wisham w odpowiedzi na pytanie Rylai Crestfall w towarzystwie Drow Ranger.

Offline

 

#4 2011-03-27 14:10:20

IGI

Uzel

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 28
Punktów :   

Re: War3 - ban

miałem to samo ale problem nie został w żaden sposób rozwiązany ;<


http://i55.tinypic.com/ndvv2w.gif
http://i54.tinypic.com/157j7l.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl